Naše kniha 152 Královstvíčko šla do tisku v říjnu 2021 ale rozhodli jsme se že nebude k prodeji v knihkupectvích. I my jsme totiž svobodní a nezávislí!

Proto pro naše Královstvíčko nemusíte do obchodu, ono může přijít za vámi. Při troše šikovnosti a zručnosti při práci s počítačem a internetem to vůbec nebude problém.

Knihu 152 Královstvíčko si můžete objednat na internetových stránkách e-shopu našeho vydavatelství zde.
Objednané knihy budou pro vás vytištěny, zabaleny a odeslány do 48 hodin.

Dobrá zpráva pro všechny, kteří plánují navštívit Český Krumlov. Ať jsou vaše pohnutky pro návštěvu jednoho z nejkrásnějších měst ČR jakekékoliv, zajděte také do obchodu „Blecha v kožichu“ na Latráně 76. Čeká tam na vás několik autorem podepsaných knih i se záložkami. Za tu samou cenu jako na e-shopu! Takže hurá do Českého Krumlova!

Dobrá zpráva také pro všechny ze SR, kteří plánují navštívit město Banská Štiavnica. Ať jsou i vaše pohnutky pro návštěvu jednoho z nejkrásnějších měst SR jakekékoliv, zajděte také do obchodu „ Knihy- Darčeky“ na ulici Andreja Kmeťa 22 (naproti Trotuári). I tam na vás čekají autorem podepsané knihy se záložkami. Za tu samou cenu jako na e-shopu! Takže hurá do Banské Štiavnice!