Copak u nás pohledáváte? Pobyt, zaměstnání, nebo obojí? Bohužel vás musíme pro tentokráte zklamat a dovolujeme si vás upozornit, že pokud hledáte politický azyl, musíte mít sakramentsky pádné argumenty k tomu, aby vám byl udělen.

Pokud však hledáte odpočinek, únik od každodenního stresu a také špetku zábavy, jste zde zcela správně. Královstvíčko je totiž pohádkový příběh z dějin jednoho království a jeho vládnoucí dynastie.

Dokážete si představit, že by Káča nebyla ošklivá a nafoukaná, a čert, co ji nosil na zádech po světě, nebyl ňouma? Pochybujete, že jediným zdrojem bratří Grimmů pro jejich pohádky mohli být jen dospělí, staříci, babičky, pamětníci starých příběhů a nositelé lidových pověstí? Myslíte si, že by se Stvořitel v Bibli také někdy mohl chytit za nos a zjistit, že neudělal to nejlepší rozhodnutí a že i andělé na Nebesích by klidně mohli mít nepěkné lidské vlastnosti? Nebo se vám zamlouvá myšlenka, že by Luciper mohl být inteligentním manažerem moderního střihu ve vedení mezinárodní firmy a peklo by nebylo plné blekotavých popletů a neschopných mamlasů?

Pokud si alespoň na některé z těchto otázek odpovíte kladně a máte k tomu i smysl pro humor a vtipnou nadsázku, potom si určitě vyberete něco z naší nabídky. Menu pro holky, kluky i všechny dospěláky s duší dítěte najdete nahoře v  záhlaví našich stránek.

Samozřejmě že také ti ostatní nerozhodní, ale i bručouni, rejpalové, pesimisté a ti, kteří berou život strašně vážně, mají možnost výběru. I ti si mohou zkusit přečíst anebo poslechnout ukázku z tohoto útlého dílka. Mohou ho celé dokonce i zakoupit a věnovat někomu jinému!

Nebo si mohou okamžitě kliknout na křížek v horní liště tohoto okna. Ano, ten vpravo, popřípadě vlevo nahoře! Sbohem! Nebo s Bohem?